"To, co robimy, jest tylko kroplą w oceanie. Jednak gdyby tej kropli zabrakło, ocean byłby o nią uboższy."

— św. Matka Teresa z Kalkuty

Aktualności

Podsumowanie Walnego Zebrania Członków

W poniedziałek  6.01.2020r. odbyło się Walne Zebranie Członków, w którym udział wzięło 28 osób.

Po przestawieniu przez Prezes (Martę Zielińską) i Skarbnika (Krzysztofa Zielińskiego) sprawozdań z roku 2019 Komisja Rewizyjna złożyła wniosek o udzielenie Zarządowi Absolutorium. Walne Zebranie udzieliło go jednogłośnie.

Przyjęto plan działania i plan finansowy na rok 2020.

Ustanowiono składkę członkowską w wysokości 50zł (płatną w dwóch równych ratach za każde rozpoczęte półrocze członkostwa - do 30.czerwca i 31. grudnia). Składkę można wpłacać na konto Stowarzyszenia i/lub u Skarbnika.

W pierwszym roku programu punktowego dla członków Stowarzyszenia, mającego na celu zwiększenie aktywności członków oraz promocję Stowarzyszenia i krwiodawstwa w społeczeństwie tytuł najaktywniejszych członków otrzymali:
-I miejsce: Andrzej Walewski
-II miejsce: Michał Jóśkiewicz i Jacek Cabański.

Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia

Dziś (6.01.2020) godz. 1800 w górnej salce na plebanii (ul. ks. B. Gordona 4) odbędzie się Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia. Serdecznie zapraszamy!

Przedświąteczna zbiórka słodyczy

Przypominamy o naszej przedświątecznej akcji.

Wystarczy, że przekażesz czekolady z oddania krwi, ich część lub inne słodycze do Zarządu naszego stowarzyszenia, a my przed świętami przekażemy je do Domu Dziecka Ewa w Inowrocławiu.

Słodycze można zostawiać w biurze parafialnym w godzinach urzędowania lub w innym terminie po uzgodnieniu z członkiem Zarządu 

Zbiórka trwa do 21. grudnia - dołącz i Ty!

Mikołajki charytatywnie

Nasi członkowie tegoroczne Mikołajki spędzili charytatywnie. Uczestniczyli w akcji Nowy Początek w Budowlance i biegali w Mikołajkowych Sztafetach Dla Tymka Jankowskiego.

Akcja charytatywna Nowy Początek w "Budowlance"

Jutro (6.grudnia) będziemy tam i my.